PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862169}

Bez gwałtownych ruchów

No Sudden Move
6,0 4 250
ocen
6,0 10 1 4250
6,5 4
oceny krytyków
Bez gwałtownych ruchów
powrót do forum filmu Bez gwałtownych ruchów

Moje wielkie zaskoczenie filmowe: gangsterskie kino bez znarcyzowanych lalusiowatych fagasów w kraciastych spodniach i złotych okularkach od YSL, nawiązujące nieco stylistyką do filmów lat 60-tych i oprawione dobrą muzyką. Ciekawa historia opowiadana jest w leniwy sposób, dzięki czemu można w spokoju podziwiać świetną grę aktorów i poznawać wykreowanych przez nich bohaterów. Dialogi okraszone zabawnymi pointami, które chwilami nadają filmowi charakter prawie komediowy. Nieźle jest.

ocenił(a) film na 4
SirGalahad

Film ujdzie moim zdaniem. Niby ciekawy, ale jak dla mnie trochę za bardzo się ciągnie. Co mi nie pasowało, to fakt, że dialogi były sztuczne momentami i to rybie oko... Nie wspomnę już, że wszyscy mają idealne uzębienie. I takie w ch białe...

Juna_3

"Rybie oko" fakt bardzo zauważalne i skupiające uwagę, na dużym ekranie miałem wrażenie jakbym siedział na karuzeli. Nie wiem co reżyser chciał tym osiągnąć?
Co do oceny dałbym mocną 6. Ja dla mnie ważne że na siłę nie wciskano par homo-niewiadomo jak to w większości nowych produkcji.

ocenił(a) film na 4
SirGalahad

Ritchie zupełnie innego typu kino kręci. Nigdy nic zaangażowanego społecznie nie zrobił. Najbliżej temu jest do "Amsterdamu" Russella. Z taką różnicą, że Amsterdam jest ciekawy, ma w sobie pewną werwę i mimo tego, że nie zaczyna się od nazistów, to w pewnym momencie do nich przechodzi. A ten tu film to istna tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones