PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117981}

Che. Boliwia

Che: Part Two
5,9 3 297
ocen
5,9 10 1 3297
Che. Boliwia
powrót do forum filmu Che. Boliwia
GhostFace

Amen

użytkownik usunięty
GhostFace

w końcu ktoś normalny

GhostFace

O to chodzi, ale nie miałbym nic przeciwko, gdyby film był zarówno wierny faktom jak i bardzo udany. Jasne, to drugie gra tutaj największą rolę.

ocenił(a) film na 6
Thommy

Wiadomo, im więcej prawdy tym lepiej. Ale napewno sporo będzie ukazane, film jest dwuczęsciowy i niesamowicie długi, szczególnie druga część czyli własnie Guerilla. Ja uwielbiam takie długie widowiska i mam nadzieje że film nie ominie kin, bo coś czuje że może się tak zdarzyć.

GhostFace

Jakby miał ominąc kina - to byłoby bardzo źle. Zwłaszcza, że to biograficzny dramat, a takich gości na ekranach kin dużo.

GhostFace

Co ty pieprzysz, cały sens filmu historycznego polega na tym by był choć w pewnym stopniu zgodny z faktami.

ocenił(a) film na 6
damian_89

''w pewnym stopniu''

GhostFace

Chyba w każdym filmie historycznym pojawiają się jakieś tam wątki fikcyjne :P Ale nie można zrobić filmu, że np Hitler i naziści bohatersko bronią się przed atakującymi ich Polakami. Pewnie zrobią z Che jakiegoś szlachetnego bohatera, poświęcającego się dla swych szczytnych idei :/

ocenił(a) film na 6
damian_89

6/10

Filmik zrobiony bardzo porządnie, bez "wodotrysków". Nie sądziłem, że
"Che" skończył w taki sposób... myślałem, że miał jakieś większe
osiągnięcia - warto obejrzeć. Świetna rola Bd Toro!

GhostFace

święta prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones