PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11561}

Desperaci

The Way of the Gun
6,2 2 971
ocen
6,2 10 1 2971
Desperaci
powrót do forum filmu Desperaci

Bardzo słaby

ocenił(a) film na 4

Film próbuje udawać ambitny i złożony, a w rzeczywistości to po prostu gniot. Fabularnie jest bardzo źle - w działaniach postaci niema żadnej logiki, ani sensu. Dodatkowo pojawiają się liczne zbędne wątki poboczne, a kolejne postacie wyskakują po prostu z dupy. Wszystko staje się chaotyczne i nudne, nijakie, bezpłciowe.

Niech będzie jedna z pierwszych scen - bohaterowie się decydują porwać ciężarną, po rozmowie z jej ochroniarzami odpuszczają, po czym jednak trafiają na nią przypadkiem i porywają. A ochroniarze mający na celu za wszelką cenę chronić dziewczyną puszczają ją samą i biegną nie bandytami. Po co do nędzy, po co? A ona głupia zamiast ich słuchać też łazi gdzieś i podkłada się.

Niestety, nędzny film. Maksymalnie 4/10

ocenił(a) film na 4
Goro_Gondo

Sorry za błędy. Szkoda, że nie można edytować komentarzy...

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Widać, że nie ogarnąłeś filmu w ogóle.

ocenił(a) film na 4
Sopuch

Zawsze to najlepszy argument "bo nie zrozumiałeś", "bo nie ogarnąłeś" - myślę, że bardzo dobrze ogarnąłem i nawet wymieniłem, co w tym filmie mnie rozczarowało ;).

ocenił(a) film na 8
Sopuch

Jakie ostaci sa z dupy? Jakie watki poboczne? W dzialaniach ktorej postaci nie ma logiki? Podklada sie bo chce jednak zachowa cb dziecko. Film prosty, ostry i swietna gra del toro. moglby zostac nakrecony wczesniej z 5 lat lepszy efekt by byl.

ocenił(a) film na 4
Sopuch

Choćby głównych bohaterów w scenie, którą opisałem - tej z porwaniem. Z wątków pobocznych nie pamiętam już dokładnie, film oglądałem na jesieni 2016 roku i nie wszystko już kojarzę. Musiałbym sobie przypomnieć, by dokładnie się odnieść. Ale było coś z gliniarzami jakimiś, tak wsadzone od czapy. No, jakby zrealizowano go w latach 90., to na pewno byłby lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones