PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672786}

Escobar: Historia nieznana

Escobar: Paradise Lost
6,5 11 336
ocen
6,5 10 1 11336
Escobar: Historia nieznana
powrót do forum filmu Escobar: Historia nieznana

Właśnie obejrzałem wersje oryginalną bez PL i polecam ten film każdemu. Daję mocne 8/10. Nie jest to dzieło wybitne ale bardzo dobrze zrobiony film który nikogo nie zawiedzie. Obejrzałem wcześniej kilka dokumentów o Escobarze, przeczytałem książkę jego brata, wiele treści w necie. Tu przez pierwszą połowę mamy wątek miłosny a w tle imperium Pabla. Druga połowa odwrotnie. Benico DelToro bardzo dobrze zagrał Pabla. Kochał rodzinę a jednocześnie był potworem i w tym filmie jest to dobrze pokazane. Był psychopatą który swoimi rozkazami zabijał wrogów i najbliższych przyjaciół. W tym filmie reżyser nie rozkłada biznesu Pabla na czynniki pierwsze. Tego nie ma. Jest za to charakter Pabla, jego bogactwo, władza, sposób bycia, intrygi, rodzina. Druga połowa trzyma w napięciu do samego końca. Nie zawiodłem się

użytkownik usunięty
FANHD

podpinam się pod opinię.

ocenił(a) film na 7
FANHD

ogladnij sobie Narcos.
Naprawde polecam
http://www.filmweb.pl/serial/Narcos-2015-680486

ocenił(a) film na 8
pyra87

Piękny film!

ocenił(a) film na 1
FANHD

Ten film to totalna głupota obejrzyj Narcos to jest prawdziwa historia Pabla :)

michalmakula

Głupi toś TY. Ten film ma ok2h a seria NARCOS? Opowiedz o historii 2h VS kilkanaście godzin i zobacz w której wersji więcej opowiesz

FANHD

Fakt, film byłby świetny.. Ale ten kto pisał scenariusz i umiejscowił akcję był na bakier z geografią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones