PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031941}

Gad

Reptile
6,7 26 683
oceny
6,7 10 1 26683
6,8 17
ocen krytyków
Gad
powrót do forum filmu Gad

W porównaniu do tego całego chłamu, jaki nam się serwuje, to jest naprawdę dobry kryminał.

ocenił(a) film na 7
Strykasia

zgadza się

ocenił(a) film na 8
Strykasia

Dzięki Benicio który zagrał 11/10

Strykasia

Jak dla mnie - słaby. Z dwóch powodów.
Po pierwsze: nie widzę powodów do zachwytu. Obejrzałem zachęcony opiniami, film fajny, ale bez szału. Długi, rozwleczony, ratuje go ostatnie 15 minut. Ot, niczym piątkowe kino na Polsacie.

Po drugie: słaba fabuła. Dużo wątków i scen zupełnie niepotrzebnych. Znaleziono włosy z peruki i... i temat tego dowodu potem w ogóle nie istniał. Hę? Tom nosi kolczyk, ciągle go pokazują, nawet wprowadzono scenę gdy go zdejmuje - uuuu, to pewnie jest jakiś symbol! Guzik, zerowe znaczenie! I tak połowę filmu. Fabuła grubymi nićmi szyta - tak, na pewno będąc u kumpla na imprezie łazi się po jego domu i grzebie w jego piwnicy. Główny podejrzany to oczywiście facet który wygląda jakby był na prochach, dzikie spojrzenie i długie poklejone włosy w nieładzie, od razu wiadomo że winny. A scena z przekazaniem pendrive, boszzzzzz.... Scena z eskortującym policjantem - o, to się będzie działo! Ta, porzućcie nadzieje!

Czy naszym "gadem" był nasz bohaterski policjant, czy jego kumpel, czy Justin, w zasadzie nie wiadomo. Każda z opcji łatwo może być zanegowana a przy odrobinie fantazji każda potwierdzona.

A jaki morał z całej historii? Ano żaden, tu kogoś zabili, tu sobie pograli w karty, szukali samochodu i znaleźli, napisy końcowe.

Wiele hałasu o nic.

ocenił(a) film na 6
Strykasia

Całkiem dobry film . Na końcu trochę naciągany dlatego że detektyw zrobił by inaczej niż on (nie ufałby już nikomu )

Strykasia

Nie wiem,jaki chlam masz na mysli. Jezeli ogladasz tylko to co ci sie serwuje,to wspolczuje. Swietnych filmow jest MNOSTWO,trzeba tylko umiec ich POSZUKAC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones