PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658632}
5,8 663
oceny
5,8 10 1 663
Jimmy P.
powrót do forum filmu Jimmy P.

wreszcie doczekałam się filmu w którym Benicio nie gra żadnego mordercę (Savages) czy skorumpowanego policjanta (Traffic),czekam więc na premierę

iwona312

Przecież w "Traffic" zagrał jedną z niewielu nieskorumpowanych postaci...

ocenił(a) film na 8
ryniokulak

Hehe tak to jest jak sie oglada film nieuwaznie... :D. No ja juz sie doczekac nie moge! Szkoda tylko, ze nic nie pisze nt premiery w PL :(. Musze obejrzec ten film, zwiastun mnie ogromnie zaciekawil, no i oczywiscie sama osoba i rola Benicio... :). Uwielbiam go ogladac, patrzec na niego i sluchac jego wspanialego glosu...

malaindianeczka

Obejrzyj "Druga szansa", tam gra wspaniałą postać.
Co do Traffic, to już Ci moi poprzednicy zwrócili uwagę, że grał tam pozytywną postać.

ocenił(a) film na 8
Binula

Co to TRAFFIC to chyba to bylo stwierdzenie nie do mnie, tylko do iwona312 i to jej proponuj ogladanie innych filmow z Benicio, bo ja mam prawie wszystkie, z tym cudownym panem "zaliczone" :D - trzeba czytac komentarze ze zrozumieniem... normalnie rece opadaja... - zle przypinanie postow tak wlasnie wyglada...

malaindianeczka

Poluzuj gumkę w majtkach, podpięłam po prostu pod ostatni post. Ręce opadają na małostkowych ludzi, którzy się burzą o takie bzdety.

ocenił(a) film na 8
Binula

Rece opadaja jak wychodzi pozniej takie maslo maslane... wiec chyba ty masz za ciasne majtasy :D

malaindianeczka

Jeszcze się nie uspokoiłaś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones