PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713103}
7,2 134 497
ocen
7,2 10 1 134497
7,2 45
ocen krytyków
Sicario
powrót do forum filmu Sicario

...wyobraźcie sobie "filmłebowicze" taką sytuację-ostatni seans w kinie danego dnia i emitowania filmu w ogóle,godzina 21,45 i ja...poproszę bilet na "Sicario" powiadam-Pan daje bilet no i wpadam na salę-miejsc pindźset albo więcej i doszczętna pustka...nikogo nie ma tylko ja...wybieram miejsce na samym środku i zaczyna się seans na wyłączność(nie mogłem uwierzyć-choć mieszkam w małym mieście więc jest to prawdopodobne)...obejrzałem film w kompletnej samotności i starałem się cicho oddychać by nic nie uronić z filmu:)...ależ jest to film,napięcie jak struna fortepianu,zdjęcia wspaniałe-zero koloryzowania-są jakby przerywnikiem dopełniającym napięcie,muzyka w tle wspaniała...film zwyczajnie idzie przed siebie jak Ural w lesie...a aktorzy?...cała trójka zagrała iście mistrzowsko...gdybym jednak miał zrobić gradację to: Del Toro- Blunt-Brolin...takie kino to moje kino(czasem dosłownie:)...pozdrawiam...

rafalski_ruffles

Choc na wyobraznie nie narzekam, znam uczucie seansow na wylacznosc. Te nieocenione wspomnienia zwiazane sa z kinem Malta (na Filipinskiej, stare czasy) w Poznaniu. Uwielbialem pojawiac sie na seansie o 0.00. Czesto ogladalem sam, lub w 2/3 osoby przy kameralnej sali zdolnej przyjac ~100widzow.
A Sicario... - dla mnie 1wsza klasa;)

ocenił(a) film na 8
willet

O yes! Maltańskie klimatyczne kino ;) Ja osobiście bardzo miło wspominam też "Kino Wilda" (zapewne dlatego,że mieszkałem trzy minuty od niego) tylko,że to stare bez woni popcornu + niewygodne trzaskające rzędy krzeseł bo do miana foteli im wiele brakowało

Dubliner_filmweb

tez mieszkam w poznaniu i zdarzyło mi się z dziewczyna być sami na filmie "inni" z kidman i to w multikinie! naprawdę musiałem myśleć o słodkich szczeniaczkach żeby sie nie zesrać i dokończyć seans na "twardziela". Tak na marginesie to człowiek się czuje wyjątkowo jak tylko dla niego grają film więc dobrze odczekać premierę, się nie cisnąć i iść nieco później.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones