PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30417}

Zanim zapadnie noc

Before Night Falls
7,0 5 278
ocen
7,0 10 1 5278
8,0 3
oceny krytyków
Zanim zapadnie noc
powrót do forum filmu Zanim zapadnie noc

Czy Sean Penn gra tu dużo? To znaczy ile czasu gra w tym filmie. Z góry dzięki ;)

ocenił(a) film na 8
driver_3

Jakieś 2-3 minuty na początku i w dodatku ledwo poznać można. Jak chcesz obejrzeć tylko dlatego, że w nim gra, to na pewno się zawiedziesz.

_Milady_

mimo,że dobrze wiem,jak wygląda Sean nie spostrzegłam go tamxD

ocenił(a) film na 7
_Tanya_

Grał kubańskiego wieśniaka co zabiera małego Rei'a w drodze do miasta gdzie mieli przebywać rebelianci:) Świetna charakteryzacja

blackfield1

Dobry Temat bo własnie dlatego chciaęłm zobaczyc ten film bo jakoś mnie nie
przekonuje

jotubyl

Dobry pomysł z tymi aktorami. Zagrają 5 minut, wezmą małą gaże ale już można pochwalić się "nazwiskami" na plakatach.

driver_3

Penn to nic Depp to dopiero 2 role i to w jednym wiezieniu grał i więźnia pedała i naczelnika też pedała macającego sie przez cały epizod po fujarze obejrzałem ten film tylko ze wzgledu na niego i musze przyznac że zagrał znakomicie szczególnie chód przemytniczy :)

a co do filmu nie przepadam za tematyką gejowską a tu ponad 2 godziny o pisarstwie i o męskiej szorstkiej niestety miłości 6/10 z moej strony

użytkownik usunięty
Bzium_3

Rzeczywiście tematyka dość specyficzna, ale jest to obraz oparty na biografii kubańskiego pisarza. Na pewno trudniej będzie przez niego przebrnąć przeciwnikom homoseksualizmu, gdyż wiele scen w filmie jest temu poświęconych. Generalnie jak większość filmów biograficznych, nie jest porywający, ale warto go obejrzeć. Sporo scen obrazujących reżim Castro. Javier Bardem - odważny (dla mnie jedna z lepszych jego kreacji). Prawdziwa perełka dla fanów JD - rola Bon Bona - rewelacja (!), rola Victora - na poziomie. Penn pokazany przez chwilę, dobra charakteryzacja, ale oczywiście rozpoznawalny po głosie. Wg mnie: trudne kino, ale godne uwagi. Wzruszający koniec, zwłaszcza cytowane fragmenty powieści R. Arenasa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones