Benicio del Toro

Benicio Monserrate Rafael del Toro Sanchez

8,3
39 458 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benicio del Toro

Nie widziałem Traffic ale z tego co wiem nie miał tam zbyt dużego czasu ekranowego choć może był faktycznie świetny ale ukraść oscara jednemu z najlepszych Villanów w historii kina kreacji Phoneixa z Gladiatora gdzie wraz Crowe'm dali niesamowity popis. No smutne dobrze że za Jokera dostał.

PrimalElf1512

Masz rację. Uwielbiam del Toro ale również nie dałabym mu Oscara za Traffic bo ani jego rola nie była jakaś wybitna ani sam film nie jest dobry (brzydki wizualnie+ nudny - Oscar za scenariusz to żart). del Toro powinien był dostać Oscara za 21 Gramów, tam zagrał wybitnie (co prawda miał konkurencję w postaci Tima Robbinsa w Rzece Tajemnic, ale jednak Benicio był moim zdaniem lepszy).

Rocketqueen_19

Nie wiem czy dałbym bo Robbins w Rzece był świetny wraz z Pennem więc ciężko zdecydować. No jeszcze o konkurencji zapomniałeś od Watanabe z Ostatniego samuraja który był również wybitny.

Rocketqueen_19

A no i jeszcze Przyczajony tygrys ukradł Zimmerowi Oscar za jeden z najlepszych soundtracków w historii kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones