Benicio del Toro

Benicio Monserrate Rafael del Toro Sanchez

8,3
39 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benicio del Toro

Benicio jest niessamiwity, jeeżżżżaa!.
Taka scena, gdzie on przez dłuższą chwilę spogląda spodczoła i zapala papieorsa - mrrr!!, nie mogę..


Poza tym Beńćio jest świetnym aktorem i nawet w rolach wbrew wizerunkowym ,jak nap w 'Things we've lost i n fire' z Halle Berry, pocieszając ją, wypada wiarygodnie i tak, że aż chciałoby `się być przez niego przytulonym!
Tylko żadnych pytań 'jesteś dziwką?' mi tu! Kobiety majątakie same potrzeby jak mężczyźni.
Chiar Mastroianni z nim była.

luza

Jako facet mogę jedynie Cię poprzeć w tym, że faktycznie gość jest niesamowicie przekonujący, w Traffic zostałem zmiażdżony..

użytkownik usunięty
luza

Hej a czy mi się wydaje czy on przeszedł przez to całe aktorskie piekło bez żadnej sceny erotycznej jak do tej pory?
Ciągnięcie za ucho się nie liczy.

ahhahaha dobre :D "wlasnie ogladalem ciągniecie za ucho, mega koment hahahaha

meshi

jakie ciągniecia za ucho ;>?

luza

chodziło mi o ten film :) http://www.filmweb.pl/film/Druga+szansa-2007-263980

luza

a Ciągniecie za ucho dlatego bo występuje tam taka scena, którą osoba wyżej zabawnie nie zakwalifikowała do erotyczsnych:D

luza

Mrrrrrał...

luza

:D jest świetnym aktorem i ma to coś,ale niestety ma już swoje lata.

Isiaczek

Tylko żeby nie zdziadział na starość, bo lubię, go takiego jaki jest :)

luza

Del Toro się nie odzywał? To moge go zastąpić. Mów mi Benicio

użytkownik usunięty
luza

"Tylko żadnych pytań 'jesteś dziwką?' mi tu! Kobiety majątakie same potrzeby jak mężczyźni."
Szukanie odpowiedzi na pytanie "czy Bóg istnieje" i "co jest realne"?

luza

Wcale się nie dziwię ...

luza

w Traffic jak "wyrywał" w barze tego płatnego zabójce geja to byl zabójczy mmmm

milenasy

haha

luza

haha temat tytułu wyraża dokładnie moje odczucia

mayaleto

moje też :D

użytkownik usunięty
luza

No ja bym go nie przeleciał bo jestem facetem w 100% hetero, ale powiem że aktorem jest świetnym;d

Pierwszy film z Benicio obejrzałem pół roku temu - uznałem że świetny z niego aktor, ale z oceną się wstrzymałem, aż do wczoraj gdy zobaczyłem go w Sin City i koleś z którym widziałem 2 filmy w obu był rewelacyjny. Świetnie gra, i świetnie się nadaje do typu "czarny charakter-psychopata" ze względu na jego urodę.

Naprawdę koleś jest dobry i to po raz kolejny pokazuje jak głupie gimnazjalistki wypaczają ranking aktorów jarając się jakimiś szczylami z plotkary i innymi pedrylami, a Benicio jest dopiero na 170 miejscu, Brad Pitt na 96, Mel Gibson daleko w tyle, a jakieś szczochy z wielkimi mięśniami są w pierwszej 100 tylko dlatego że na widok ich lalusiowatej mordy na plakacie ściągają majtki...

no właśnie brad pitt ma lalusiowatą mordę i jest beznadziejny, no ale spoko..tylko z Babelu był ok..

użytkownik usunięty
luza

Nie rozśmieszaj mnie dziewczyno. Można było tak powiedzieć gdy zaczynał karierę, ale nie gdy na swoim koncie ma więcej dobrych ról niż Benicio dobrych filmów. Co do wyglądu to się nie wypowiadam choć uważam, że Pitt akurat ma "młodzieńczą" urodę ale przy tym jest przystojny dla kobiet a nie lalusiowaty, ale jako aktor to absolutnie top3 na świecie z Pacino i Nicholsonem.

No ale dobra, o gustach się nie dyskutuje, tylko wkurza mnie że właśnie przez taką ocenę Pitta który genialnym aktorem jest znajduje się na 95 a nie na 1,2 czy 3 miejscu rankingu na co z pewnością zasługuje bardziej niż ledwie dobry Depp czy Hopkins który jest świetny ale słabszy od Pitta.

Ja chyba pierwszy raz widzilam Benicio w "Las Vegas Parano" :D ale tak jak go tam "zrobili" do filmu to mi sie smiac chcialo i nie wiedzialam co to za aktor! :D Pozniej ogladalam Wilkolaka, bardzo mi sie tam spodobal, pozniej Przekret, ubolewalam strasznie, ze gral w tak swietnym filmie zaledwie kilkanascie minut :(. Stwierdzilam, ze jest mega przystojny, choc ma swoje lata, ale jest bardzo meski i w dodatku jest swietny w tym co robi. Szkoda tylko, ze jeszcze nie dostal takiej roli, ktora by z pewnoscia przypadla jego wiernym fankom :), ale moze sie w koncu doczekamy, bo nie ukrywam, ze milo by bylo popatrzec :D. Benicio jest naprawde fantastyczny a ten ranking z ocenami, ktory aktor najlepszy to trzeba olac... Kazdy sadzi wg wlasnego gustu. Ja np osobiscie nie zamienilabym Benicio na np Brada Pitta... W zasadzie to jedynie moglabym sie zastanawiac pomiedzy Benicio a Keanu Reeves'em, bo tego aktora tez wielbie :D ;)

malaindianeczka

jejuu uwielbiam Benicio w 'las vegas parano', a szczególnie scenę w wannie, mistrzostwo

inbloom

No Benicio za kazdym razem wymiata :D w Las Vegas pokazal tez jakim czubkiem potrafi byc :D jest moim Mistrzem <3

luza

Nie ma ani jednej sceny w jego karierze, która przedstawiałaby jakiekolwiek uniesienie fizyczne? Bo szukam i szukam, a jak już widzę, że się całuje, to dostaję kur***y, bo następna scena jest zupełnie neutralna. Muszę zobaczyć jakąkolwiek scenę erotyczną z nim w roli głównej

sensual_psycho

to obejrzyj 'Things We Lost in the Fire'

inbloom

Heh no mozna oszalec fakt, bo Benicio jakos ma malo takich rol, zeby cos bylo wiecej :( i mnie tez rozwala, no ale coz... Wazne, ze wgl moge na niego popatrzec... Dla mnie jest wspanialy, nawet majac te prawie 5 dyszek na karku, poprostu cudowny facet... :)

inbloom

Właśnie obejrzałam! Tam przecież nie ma nic, więc nie wiem dlaczego ten film został mi polecony xd

luza

tez brałabym

luza

Wez przestań ! ; ) bo normalnie....ale tak to jego spojrzenie spod czoła i zapalanie papierosa....ahhh ;)

Robaczek_12

oh, FINALLY sb gets the idea!

luza

haha, yes, FINALLY ! ;D

luza

Oj ma w sobie coś, podoba się mi, 20latce, no ma... zdecydowanie :D

luza

Taa... Niewątpliwe świetny aktor. Uwielbiam jego czarne i wyraziste kreacje jak ostatnio w Savages.

użytkownik usunięty
Troublesome

To Twoje "Taa..." wydaje się jakieś sceptyczne ;) Czyżbyś nie pochwalał tego typu tematów? ;>

Odniosłem się szczególnie do tego nagłówka tym "ta". Ale byłbym hipokrytą gdybym uderzał w takie tematy. Sam często wypowiadam się żywiołowo pod podobnymi u aktorek. Ba! Nawet kilka założyłem. ; p

użytkownik usunięty
Troublesome

Zawsze można powiedzieć, że to było dawno ;D Słabe, ale zawsze to jakieś wytłumaczenie. ;)

hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones