Benicio del Toro

Benicio Monserrate Rafael del Toro Sanchez

8,3
39 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benicio del Toro

jeśli, rzecz jasna, można wierzyć plotkom ;)

http://www.celebritysmackblog.com/2011/04/11/kimberly-stewart-pregnant-benicio-d el-toro/

Livia_90

Jakas dziwna ta Kimberly. Nie pasuje do Benicio...

malaindianeczka

ale córka wdała się w tatę:)))

iwona312

Czy ja wiem? Z reszta Benicio chyba gorzej nie mogl trafic... Przeciez ta wy*wloka chce tylko rozglosu... Kase juz ma ale robila wszystko co sie da zeby doszlo do czego doszlo i zagiela juz dawno parol na Benicio... Sprzedala zdjecia z dzieckiem do magazynu, wiec o czyms to swiadczy... Co wiecej najlepszej opinii to ona nie ma, spala chyba z calym Hollywood... Benicio nawet jak nigdy nie chcial sie zenic i miec dzieci, co potwierdzil w pewnym wywiadzie, to jak juz mial zaliczyc taka wpadke, mogl wybrac sobie lepsza kobiete, bo ta baba to jakas istna porazka... Ani to wygladu ani rozumu... Piszcie co chcecie, ale takie moje zdanie...

malaindianeczka

w sumie to prawda,prześledziłam jej życiorys,no i rzeczywiście,dziewczyna ma zepsutą reputację,no ale,Benicio sprawdził się w roli ojca,mam nadzieję,że ich córka nie pójdzie w ślady swojej matki

iwona312

No tak trzeba mu przyznac, ze przynajmniej jest odpowiedzialny no i dzieckiem sie zajmuje, zostajac na jakiejs tam kolezenskiej stopie z ta fl*ondra... :D i mam nadzieje, ze bedzie mial wiekszy wplyw na dziecko, bo napewno lepszy, niz "mamusia"... Serio ale mi go zal, naprawde mogl trafic lepiej i nawet moze by cos z tego bylo, a tu niestety nie bedzie szczesliwej rodzinki, bo oni nawet przez chwile nie byli w zadnym zwiazku... Biedny Benicio...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones