Benicio del Toro

Benicio Monserrate Rafael del Toro Sanchez

8,3
39 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benicio del Toro

Czy ktoś orientuje się i wie o jego życiu prywatnym coś? Moim zdaniem to dobrze, że on nie wywleka swojego życia na pokaz, ale czasami chciałabym wiedzieć, cz ma żonę i dzieci, czy jest z kimś związany?

rene138

Dzieci nie ma, ale zdaje się, że jest związany albo przynajmniej był do niedawna z Chiarą Mastroianni. Ona się chyba nawet z mężem dla niego rozwiodła. Jednak nie dam głowy za tę informacje, bo jak sama piszesz Benicio bardzo chroni swoje życie prywatne:)

kojoneczka

Nie wiedziałam. Dzięki za informację, dobre i to :)

rene138

Myślę że na Pudelku wiedzą.

goslawa25

z ciekawosci wpisalam Benicio na pudelku i wyszedl tylko artykul nt utraty dziewictwa.... pudelek myslal chyba ze z Benicio tez zrobi sobie temat do dalszych naigrywan ale okazalo sie ze stali bywalcy pudelka nie maja pojecia kim jest Benicio co swiadczy (moim zdaniem) o ich kiepskiej wiedzy na temat GWIAZD, raczej "znaja" sie na tych co to sa znani z tego ze sa znani...

swoja droga jezeli Benicio kogos ma to jest to cholerna szczesciara;-)

rene138

Witam!
Znalazłam taką stronkę, do której link umieszczam poniżej:
http://www.whosdatedwho.com/celebrities/people/dating/benicio-del-toro.htm


Tutatj macie wszystkie kobiety, z którymi umawaiał się Benicio. Nie wiem na ile jest w tym prawdy, a szczególnie z tą ostatnią 22 latką. No ale prosiłyście więc wkleiłam. A i z tą małolatą, o ile się spotykał, to już chyba się nie spotyka, bo ponoć niedawno był widziany na romantycznej kolacji z Catherine Keener.
No to tyle z plot o nim.
A ta z którą jest albo będzie w przyszłości, to dopiero będzie szczęściarą!

doti_4

hmmm sporo ich tam jest... ale mysle ze sporo moze jednak byc z przypadku tzn gdzies byl widziany na kolacji itp i ktos od razu zrobil z tego romanse itd...

echh.... szkoda ze nie mieszkam w USA...;-p

Keyma

No akurat w tym przypadku to też bym chciała mieszkać w USA. On jest gienialny. I zastanawia mnie to, czemu tak świetny aktor i laureat Oscara, nie był jeszcze w Polsce. Sorry Benicio lata po całym świecie. Często jest zapraszany do europejskich programów. Więc to nie jest tak, że on odrzuca wszystkie propozycje wywiadów, bądź promocji filmów. To z naszymi polskimi mediami jest coś nie tak. Mogli go zaprosić do promowania "Wilkołaka" u nas, ale po co!? Wolą się zajmować jakimiś gwiazdkami, które znane są tylko z tego że są znane.

doti_4

dokładnie! nie ma to jak promowac tych przereklamowanych, jakby do Polski miala przyjechac Angelina z Bradem to byloby wielkie filmowe swieto w Polsce... zenada!

w sumie moze i dobrze ze nie mieszkam w USA bo pewnie pojechalabym gdziekolwiek gdzie on by byl i zrobilabym z siebie wariatke;-P

narazie pozostaje powzdychac....;-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones