Benicio del Toro

Benicio Monserrate Rafael del Toro Sanchez

8,3
39 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benicio del Toro

Czy ktos moze wie skad mozna wytrzasnac ten film? Bo chyba jako jedyny na liscie powyzej
jest nie do znalezienia niestety, ani na gryzoniu ani w ogole... Moze nawet nie istnieje, skoro
nie ma go w sieci? :D - Zart, ale jak by ktos cos wiedzial prosze dac znaka...

malaindianeczka

thepi**************ratebay.se/torrent/6398030/Joyride_1997_DVDRip_Xvid_BigPerm_L KRG (usuń gwiazdki z linku)

Carlitos

Ooo dzieki!!!!!!! a czy to mozna sciagnac przez u*Tor*rent?

malaindianeczka

tak, chociaż z seedem może być problem, ale prędzej czy później ściągniesz

Carlitos

No wlasnie "dre" :P super! A tam jest tak duzo plikow to ma byc ich tyle? :D bo zapodalam na u*Tor*rent i jest tego duzo, to tak ma byc? :D Z gory dzieki jeszcze raz!!! :D juz obejrzalam praktycznie wszystkie filmy z Benicio, jedynie tego nie moglam znalezc a Bonda (Licencja na zabijanie) nie dzierze, wiec raczej sobie daruje, no, chyba, ze kiedys mnie najdzie ochota :P

malaindianeczka

Jak już ściągniesz całość, to kliknij na pierwszy part żeby rozpakować, powinno się wtedy rozpakować wszystko w jeden film.

Carlitos

Ok dzieki wielkie raz jeszcze! :)

Carlitos

Nie wiem czy sie doczekam :( juz tydzien jak stanelo na 78.2 % i nie chce ruszyc do przodu nic a nic :(

malaindianeczka

Trzeba czekać i tyle. Ja ostatnio ściągałem Ojca Chrzestnego III to 95% pobrało w 1 dzień, a ostatnie 5% pobierało prawie 2 tygodnie.

Carlitos

No czekam czekam bo chce obejrzec :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones