Benicio del Toro

Benicio Monserrate Rafael del Toro Sanchez

8,3
39 442 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benicio del Toro

Za role LADO w dobrym filmie Olivera Stone'a pt."SAVAGES" powinien dostac OSCARA...
JEGO GRA W TYM FILMIE TO MISTRZOSTWO I ODNOSZE WRAZENIE ZE LEPIEJ ZAGRAL
NIZ W"TRAFFIC"... Ma facet ogromny talent!

punisher822_filmweb

No szkoda, wgl film nie byl nominowany w zadnej z kategorii chyba no i sam Benicio nie mial nominacji, co jest dla mnie chore... Gdyby nie postac LADO to ten film wiele by stracil, a nikt inny jak Benicio lepiej by tego nie zagral... Takze wielka szkoda :(. Wielbie go niesamowicie jako aktora i nie tylko, ma talent, jest swietny naprawde, przykro, ze te Oscar'y ominely Benicio... :(

malaindianeczka

Moja droga film SAVAGES zupelnie bez echa przeszedl i nie dostal nominacji a szkoda bo uwazam ze ekipa ktora nominuje filmy do oscarow to banda pajacy a do tego ignorantow... A wiesz dlaczego? Dlatego ze glownie nominacje do oscara dostaja aktorzy 1 planowi lub 2 planowi filmow historycznych dramatow kryminalow lub obyczajowych a jak pojawia sie film sensacyjny lub akcji to prawie wogle nie ma nominacji. To jest chore i niesprawiedliwe bo moglbym ci podac dziesiatki aktorow w roli 1 planowej lub 2 planowej w thrillerze horrorze lub filmie akcji gdzie zagrali o wiele lepiej niz ci nominowani za dramaty obyczajowe lub filmy historyczne(wojenne)...

punisher822_filmweb

Benicio był nominowany do Oscara za film ''21 gramów'',ale statuetki nie dostał,nie uważam,żeby rola w Savages była lepsza niż ta w Traffic,po za tym ,ten film Stone'a nie miał szans na nominację w jakiejkolwiek kategorii,to jest po prostu dobre kino akcji i tyle

iwona312

Jak nie dostal? Dostal wg info na FW to za role 2-goplanowa. Moim zdaniem wgl powinien miec na koncie wiecej Oscar'ow, niestety widac ludzie, ktorzy nominuja aktorow/filmy, to nie potrafia docenic prawdziwego talentu... Ot co...

iwona312

Sorki nie doczytalam, fakt za 21 GRAMS nie dostal, dostal za TRAFFIC :)

malaindianeczka

Skarbie jako fanka DEL TORO myslalem ze wiedzialas o jego oscarze za TRAFFIC... Mi sie TRAFFIC srednio podobal i pamietam jak bedac w kinie przysypialem na nim... W SAVAGES pokazal wyzyny talentu aktorskiego bardziej niz w TRAFFIC... Szkoda ze ta banda pajacow w komisji oscarowej tak mocno dyskryminuje naprawde swietne role w filmach gatunkow innych od dramatu, obyczaju itp...

punisher822_filmweb

A to juz sie pomylic nie mozna? Za szybko przeczytalam post Iwony312 i odpisalam, po czym nizej umiescilam sprostowanie... Wiesz, troche ciezko czasem ogarnac i zapamietac dokladnie wszystko, jak sie przewala sporo informacji co dzien w necie, a o nagrodach, jakie zgarnal Benicio czytalam juz chwile temu, ciezko tak ogarnac wsio wsio... No z ta komisja, co zrobic, sa jacy sa, nie my w niej zasiadamy, bo gdyby tak bylo, to pewnie nominacje wygladalyby inaczej :P :D

malaindianeczka

A co sadzisz o OSCARZE dla D.D.LEWISA za LINCOLNA? Zasluzyl czy dostal oscara bo film to jedna wielka propaganda o jednym z najslynniejszych prezydentow USA???

punisher822_filmweb

Nie wypowiem sie bo jeszcze nie mialam okazji zeby obejrzec, jak obejrze to pewnie wtedy napisze :). Widzialam trailer, film moze byc ciekawy, choc jakos na trailerze tez byly i nudniejsze momenty. No ale pozyjemy... zobaczymy :D. Natomiast Ciesze sie ze np Jennifer Lawrence dostala Oscar'a i ze DJANGO tez zostal nagrodzony :) bo mi sie podobal, a ty ogladales Lincolna?

malaindianeczka

Nie ogladalem LINCOLNA ale ogladalem momenty jak D.D.LEWIS przemawial i po charakteryzacji... Wygladal naprawde wiarygodnie i na duzy plus filmu monumentalne scenografie i swietne kostiumy... A TERAZ PROSZE KILKA SLOW NA TEMAT DJANGO BO TYLE O NIM SLYSZALEM A NIE MIALEM OKAZJI OBEJZEC. Napisz mi za co ci sie podoba DJANGO i jakie ma plusy i minusy???

punisher822_filmweb

Tzn charakteryzacja w LINCOLN'ie z tego co widzialam na zwiastunie, faktycznie wiarygodna, moze glos powinien byc bardziej wyniosly :D, ogolnie mysle, ze ciekawy film, jak ogladne wypowiem sie bardziej :). A co do DJANGO no dla mnie nie ma jakichs wielkich minusow, ludzie np czepiaja sie o dialogi, ze za dlugie albo po co, bo pierdziela o dupie maryny, ale dla mnie dialogi byly momentami naprawde zabawne, zdjecia swietne, charakteryzacja mega, bardzo mi sie podobala, scenografia takze, ja polecam film, oczywiscie kazdy ma swoj wlasny gust :). DJANGO jest rowniez bardzo kolorowe, to troche taki western w nowym wydaniu, ale naprawde warto obejrzec :).

malaindianeczka

Moze sie kiedys skusze na DJANGO aczkolwiek BEKARTY WOJNY mnie zawiodly bo swietny klimat filmu TARANTINO spierd...l masakrycznie ciagnacymi sie dialogami. Nie wiem czy doczekam sie kiedys filmu TARANTINO z szybka akcja niezbyt duza dlugoscia filmu i z ciekawymi dialogami ale skroconymi... A CO TY SADZISZ O SWIETNYM WESTERNIE SPRZED KILKU LAT ZRESZTA NAGRODZONY OSCAREM "PRAWDZIWE MESTWO"?Mi sie bardzo podobal nawet pomimo dlugosci filmu...

punisher822_filmweb

Wiesz nie mialam akurat okazji obejrzec filmu PRAWDZIWE MESTWO, moze nadrobie, podejrzewam, ze za troche, bo za 2 tyg nie bedzie mnie w kraju, wiec sie nie wypowiem poki co odnosnie tej produkcji. Faktycznie DJANGO jest dlugim filmem, ale mnie jakos dialogi nie zrazily, byly calkiem dowcipne momentami, dla niektorych oczywiscie jest to minus ponad 2h filmu, ale mnie sie przyjemnie ogladalo i muzyka byla tez calkiem fajna, obejrzyj na dniach, jak znajdziesz chwile, to wymienimy sie wtedy spostrzezeniami :). A ogladales moze film NIEMOZLIWE? Moze ciut przereklamowany, ale i tak calkiem calkiem, moze ktos zarzuci, ze np ten caly moment nadejscia WIELKIEJ WODY jest pokazany w duzym skrocie, ale ciekawa historia, tym bardziej, ze oparta na faktach... :)

punisher822_filmweb

A i jeszcze ogladales moze z Benicio CHE.BOLIWIA lub CHE - REWOLUCJA? Jesli tak, to jakie wrazenia? Dla mnie Benicio zagral bardzo fajnie, profesjonalnie jak zawsze, no i to uderzajace podobienstwo do samego CHE :). Bardzo mi sie podobaly te dwie produkcje :). Czekam rowniez na 7 DIAS EN LA HABANA, gdzie Benicio rezyseruje jeden z "dni" w filmie, jestem ciekawa, ktory to watek konkretnie :), premiera w kwietniu, ale ja obejrze dopiero jak wroce do PL:).

malaindianeczka

Niestety nie ogladalem CHE i nie mam pojecia jaki jest ten film ale wiem ze poniosl ten film ogromna klape finansowa co mnie zastanaialo dlaczego... Czy film jest tak zly a moze za mala reklama??? Ahhhha a jak oceniasz jego role w WILKOLAKU???

punisher822_filmweb

Dzieki sloneczko za zaproszenie do ZNAJOMYCH i szkoda ze nie ma cie w Polsce bo rozmowa o filmach przy kawce byla by super pomyslem

punisher822_filmweb

Wiesz co nie wiem dlaczego :(. Moze faktycznie za mala reklama, bo ja osobiscie nie widzialam w TV zadnego zwiastunu. Obejrzalam dlatego, ze uwielbiam (jak juz wiadomo :D) Benicio i chcialam zobaczyc jak spisal sie w tej roli. Wiesz przykre to, ze dobre filmy czesto pozostaja niezauwazone. I co do CHE to sam musisz ocenic, bo ja moge byc zbyt stronnicza z powodu mojego uwielbienia do Bencia :), ale no podobienstwo wielkie do samej postaci granej przez Benicio to wielki plus:). Natomiast, ze odrobinke zdradze, tam jest duzo chodzenia po lesie, las, las i jeszcze raz las :). Dla osob, ktorych nie interesuje to co sie dzialo kilkadziesiat lat temu na Kubie, film moze byc nudny. Ja ogladalam z zaciekawieniem, bo ogolnie ten temat mnie interesuje, chcialam sie dowiedziec to i owo. Oczywiscie ludzie na forach tych dwoch filmow najezdzaja na Benicio (co jest dla mnie troche nienormalne) ze jest lewakiem, ze jak mogl zagrac w filmie o mordercy itp... Ale taki jego zawod... Nie wiem co to ma do rzeczy, bo juz poglady samego CHE to inna inszosc... Benicio wykonywal swoja prace i uwazam, ze wykonal kawal dobrej roboty, ja ocenilam najpierw filmy na 8 a pozniej dalam 9 po dluzszych przemyslunkach.

punisher822_filmweb

Co do WILKOLACZKA :D hmm... Jak dla mnie to tam sie mozna zakochac w Benciu na maxa :D no i znow wychodzi "MOJA TY MILOSCI" :D hehe :P. Troche inna rola Benicio :). Po lobuzach, zlodziejaszkach i gliniarzach, rola spokojnego panicza, ktory zamienia sie nagle w bestie. Ogladalam 2x, rowniez Emily Blunt przypadla mi do gustu, co rzadko sie zdarza, jesli chodzi o kobiety grajace u boku Benicio :P. To troche tak jak ze SPEED Keanu i Sandra... Rowniez i jego lubie i tylko Sandre moglam zniesc u jego boku, tak tutaj Benicio i Emily stworzyli fajna "pare" i przyjemnie sie na nich patrzylo :). Co do samego wygladu WILKOLAKA - duzy byl, kudlaty tez, mial kly i pazury, wyl glosno :D - chyba takie sa wilkolaki, choc kto wie :D raczej nikt z nas nigdy takiego nie spotka osobiscie :P. Benicio tak tam wgl wygladal, ze sama bym chciala miec do czynienia z takim wilkolakiem heh :P. A ty ogladales?

malaindianeczka

Jasne ze widzialem WILKOLAKA i chetnie bym cie ugryzl jak wilkolak w szyjke ;-) albo reke ;-) ...

punisher822_filmweb

Haha a wygladasz jak Benicio? :D :P

punisher822_filmweb

Ej! Ale nie widze, zebys dal ocene WILKOLAKOWI, dales? ;>

malaindianeczka

Nie ma ludzi takich samych ale jestem tego pewien ze gdybym osiagnal sukces w kinie to wiele kobiet by sie na moj widok slinilo... Tak juz jest skarbie ze nawet przecietny facet majac sporo siana i odpowiednie ubranie dziwnym trafem zaczyna byc obiektem westchnienia kobiet... Ale jakby taki facet cofnal sie w czasie jak nie mial nic to by sie zdziwil jak to jest gdy sie nie mialo pieniedzy... Nie pisalem tego odnosnie DEL TORO bo koles zaslynal bo ma talent i w niejednym castingu tysiace konkurentow pokonal. Pewnie sukcesu by nie osiagnal o oscarze nie wspomne gdyby tylko wygladal fajnie a nie mial wogle charyzmy i talentu. A TY JAK WYGLADASZ? PODOBASZ SIE FACETOM???

punisher822_filmweb

Hehe nie no dla mnie Benicio to z wygladu jest mega piekny, mowie o samym wygladzie, bez brania pod uwage tego kim jest. Czytalam wiele roznych opinii, ze Benicio wyglada strasznie, jak menel itp... i to chyba nie byly kobiety, tylko jakies nastolatki. Dla mnie on, czy jako CHE z broda, czy jako Toby Jay Wadenach w dlugich wlosach, czy jako Lawrence Talbot wypiekniony, jest mega przystojny, meski i w ogole, no ale sie nie bede rozdrabniac lepiej :P. Jest piekny po prostu ;) i ma w sobie "to cos" i to jego spojrzenie... omg :D. A co do talentu, to rowniez za to go podziwiam, dziwie sie, ze w rankingu jets tak nisko, bo jest o niebo lepszy od wielu, ktory sa wyzej... A ja jak wygladam? Hehe chyba na forum nic tu nie napisze, jedynie moge zdradzic, ze mam ciemne wlosy i ciemne oczy :P, a czy sie podobam? To zalezy od gustu i jego posiadania lub nie :P

malaindianeczka

Kiedy wrocisz do POLSKI?

punisher822_filmweb

Hahahaha za jakies 3 miechy :P a czemu? Bedziesz wtedy Wilkolakiem? :P

malaindianeczka

Tak bede i zrobie ci malinke na szyjce ;-)

punisher822_filmweb

Hehe dobra :P

malaindianeczka

A tak na powaznie w jakim rejonie Polski sie urodzilas i mieszkasz???

punisher822_filmweb

powiem ci dlaczego,oglądałam ten film i szczerze mówiąc zasypiałam na nim,rola Benicio jest oczywiście świetna ,jak zawsze,ale całość pozostawia wiele do życzenia

punisher822_filmweb

Przecież savages to klasyczny debilny film o debilach dla.. mniej wymagających widzów. Jakie Oscary? To chyba żart?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones