Benicio del Toro

Benicio Monserrate Rafael del Toro Sanchez

8,3
39 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benicio del Toro

Ludziska, wie ktos może kiedy i czy w ogóle ten filmik będzie w polskich kinach?

kojoneczka

nie wiem, ale film oglądam i powiem że świetny! Benicio ma świetną rolę i świetnie ją zagrał!;]

użytkownik usunięty
kojoneczka

Ja oglądałam w Stanach, byłam bardzo krótko u rodziny, ale zdołałam obejrzeć ten film. Powiem tylko, że jestem pod ogromnym wrażeniem Benicio, swoją trudną rolę dopracował w najmniejszym szczególe. Gra narkomana, więc znalazło sie miejsce na REWELACYJNĄ i niezwykle sugestywną scenę odtrucia. Kto jak kto, ale Benito jak trzeba umie być mało piękny i że tak powiem, genialnie naturalistyczny- żadnych uproszczeń i sentymentów. Czysta prawda. Film kręcony jest metodą dogmy- co w tym przypadku nie jest uciążliwe ( np. w Idiotach trochę mi to przeszkadzało). Film bardzo wzruszający, gra Halle Berry powala, przysięgam nie widziałam jej jeszcze tak wspaniale grającej. Pod koniec filmu płakałam. Mówiąc szczerze to ta dwójka- plus świetnie grające dzieciaki, tworzą ten film i czynią go b.dobrym. Benicio to geniusz. Mam wielką nadzieję, że dostanie za tą role oscara, a nawet jeśli nie, to mówi się, że nominacje ma prawie gwarantowaną. OBY!!! Tego też życzę Halle bo sie dziewczyna postarała.
Piękny film o przyjażni, radzeniu sobie z utratą ukochanej osoby.

użytkownik usunięty

A film oczywiście będzie w polskich kinach, ale w 2008 roku, styczeń luty, gdzieś tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones