Léa Seydoux

Léa Hélène Seydoux-Fornier de Clausonne

7,4
22 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Léa Seydoux

Aż dziwię się, że jestem pierwszym wpisem przy profilu tak fajnej aktoreczki :)

Crazy_Ivan

wystarczyło parę klatek w "Bękartach" by zapamiętać tak śliczną dziewczynę.

ps. To zdjęcie nie jest najlepsze. Wolałbym np. http://stylepill.files.wordpress.com/2008/12/lea-seydoux1.jpg

GG06

Dokładnie! Tarantino wie jak kamerować piękno! To jej spojrzenie, mrau... aż ciarki na plecach czuję:>

I w sumie młodziej wygląda, ale francuski mają to do siebie, że nie widać po nich wieku za bardzo:D

Bosniak

Piękna jako Izabela w ''Robin Hoodzie'' i bardzo utalentowana:)
Na pewno zapamiętam ją...Takiej buzi się nie zapomina:]..Czekam na więcej filmów z jej udziałem:)

Bosniak

Nic dodać, nic ująć!

Crazy_Ivan

naprawdę świetna w robin hoodzie. gra nie powalała, bo i nie było zbytnio co pokazać, ale wspaniale wpasowała się w rolę.

no i ładniutka :)

Crazy_Ivan

Cudowna dziewczyna :) Muszę obejrzeć inne filmy z jej udziałem, na pierwszy ogień Bękarty Wojny bo nie miałem jeszcze okazji.

Cartmaniak

Polecam film "Piękna", rewelacyjny klimat filmu, typowe europejskie dobre kino. Film trochę ponury i szczerze mówiąc bardziej przypomina skandynawski klimat ;) A tytułowa Piękna to właśnie Lea! Będąc jej fanem / fanką, nie można go pominąć. Szczerze polecam :)

Crazy_Ivan

Bardzo ją lubię! Zobacz, jak przez te parę lat poszła w górę!

oktagon32

bardzo fajna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones