Léa Seydoux

Léa Hélène Seydoux-Fornier de Clausonne

7,4
22 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Léa Seydoux

Po Zyciu Adeli mam z nią niemały problem - chyba się w niej zakochałem, mimo że akurat w tym filmie nie uwodzi koniecznie urodą ale uwodzi, jej gesty, mimika, emocje powalają mnie na kolana - nieziemska

dotheneurotic

Rozumiem Cię:D Polecam bardzo fajną etiudę filmową "Mały Krawiec".

holy_shit_89

o dzięki wielkie, nie znałem tego, na pewno obejrzę :-)

dotheneurotic

Tak, Léa żeczywiście, dała z siebie wszystko w ,,Życiu Adeli", zwłaszcza podczas scen erotycznych. Aktorka totalna. Jej partnerka to japę ze zmęczenia otwierała, ale nie ona.

dotheneurotic

dokładnie, jako chłopczyca wyglądała nieziemsko!!

dotheneurotic

Rozumiem twój problem ;) Od razu przyciąga uwagę jak się na nią patrzy.. ma idealną twarz do aktorstwa.

justek999

Dokładnie! Właśnie tak z nią miałem, zaintrygowała mnie od pierwszego "zobaczenia"

dotheneurotic

Ona ma po prostu ten naturalny, wrodzony wdzięk:)

dotheneurotic

Wiem co czujesz. Gdy miałem siedem lat, zakochałem się w dziewczynie, która śpiewała w zespole Fasolki. Co tydzień warowałem pod telewizorem, czekając na 5-10-15, żeby ją tylko zobaczyć. Ale byliśmy z rożnych światów. Bardzo się z tym męczyłem. Dopiero, gdy dostałem rower na komunię i ruszyłem w świat, to trochę pomogło. Włóczyłem się po okolicy na dwóch kółkach i zrozumiałem, że nasze drogi nigdy się nie zejdą. Wszyscy wokół dokądś zmierzali, a ja byłem easy riderem z żelem we włosach. Ona robi karierę w show biznesie, a ja na zawsze pozostanę wolnym ptakiem. Dwa koła, wstęga szosy biegnącą w dal, w plecaku mleko i chupa chupsy, a z chłopakami na opuszczonym przystanku autobusowym wciągaliśmy vibovit. Sorry mała, ale ta miłość nigdy nie miała szans. Oddziela nas od siebie wielki, zabiegany świat, a ty i ja żyjemy na przeciwległych jego końcach..

Sony_West

bardzo to urocze :3

dotheneurotic

DZIŚ KOŃCZY 34 LATA :):):) . WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO LEA :)

dotheneurotic

Żydówa bez urody i talentu...ciekawe czemu ukryto info o pochodzeniu jej mamusi...szambo!!!

klanka1

Tak, ostatnie słowo w twoim obrzydliwym wyrzygu, to twój podpis, cuchnący kałem i uryną śmieciu.

klanka1

Troll taki 2/10 bym rzekł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones