PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713103}
7,2 134 384
oceny
7,2 10 1 134384
7,2 45
ocen krytyków
Sicario
powrót do forum filmu Sicario

ale moim zdaniem film ma trochę zawyżoną ocenę.

byłem na przedpremierowym pokazie w cinema city i szczerze mówiąc, wyszedłem z uczuciami mieszanymi.

film rozpoczął się genialnie, pierwsze 15 minut spowodowało, że opadła mi szczęka z zaciekawieniem czekałem na kolejne sceny tego tytułu.

problem w tym, że każda kolejna scena sprawiała mi jakiś problem, zwłaszcza w momencie, gdy główna bohaterka okazuje się nią nie być i zastępuje ją inna postać, która po prostu szuka zemsty, której koniec końców dokonuje w dość banalny sposób.

ogólnie rzecz biorąc, soundtrack i ujęcia to zdecydowane atuty tego dzieła, fabuła także nie należy do słabych, czy nawet średnich.
problem może tkwi w jej przekazaniu (niesamowita liniowość, brak wątków pobocznych) bądź w tym, że czegoś. tu nie zrozumiałem.

gdyby ktoś był w stanie wytłumaczyć mi, o co chodzi z tym zachwytem, byłbym wdzięczny. :)

ocenił(a) film na 10
yp261

przez ten film dowiedziałe się czemu nie chcą brać kobiet do wojska .

ocenił(a) film na 8
yp261

W banalny sposób dokonuje zemsty? Chyba za dużo filmów dla dzieci się naoglądałeś.

ocenił(a) film na 7
yp261

Dałeś 8/10 to i tak dużo

ocenił(a) film na 8
marcin_lendzion

zmienilem ocene, przez 8 lat od jej wystawienia troche zmądrzałem i zrozumiałem w czym tkwi rzecz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones